Verkställande direktör
Henrik Vehkaoja
henrik.vehkaoja@teese.fi

Direktör för mattjänster
Katja Imppola
katja.imppola@teese.fi

Direktör för rengöringstjänster
Tiina Blom
tiina.blom@teese.fi

Direktör för fastighets- och logistiktjänster
Johnny Lindqvist
johnny.lindqvist@teese.fi

Personaldirektör
Viivi Härkönen
viivi.harkonen@teese.fi

Ekonomidirektör
Sanna Ihanamäki
sanna.ihanamaki@teese.fi

Kvalitetschef
Jouni Vuorenmaa
jouni.vuorenmaa@teese.fi

Arbetssäkerts- och arbetarskyddschef
Jyrki Niemiharju
jyrki.niemiharju@teese.fi